De hoogmoedige doden ; door Kenzaburo Oe #Japan

40sinds 22 jun. '25, 17:34
€ 4,95
Ophalen of Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
HerkomstWereld overig
Jaar (oorspr.)1970
AuteurKenzaburo Oe

Beschrijving

Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.

Literatuur van de gerenommeerde Japanse schrijver Kenzaburō Ōe (1935-2023) die dit jaar overleed. In 1994 ontving hij de Nobelprijs voor de literatuur.
In dit boekje dat in deze vorm voor het eerst uitkwam vindt u een bundeling van vroege verhalen van Kenzaburō Ōe. Naast het verhaal De Hoogmoedige doden vindt u, Om andermans voeten, Een dier houden (1958), De schapen met de blote billen, zijn ze plostseling hun mond verloren. Het geheel vormt een reis door de geschiedenis van Japan in de 20ste eeuw en een kennismaking met de veranderende ziel van Japan in die periode

Boek: Tweede hands in zo goed als nieuw staat. Geen slijtage aan de kaft. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek.
Format: Rainbow pocket 484, dus kleurige half formaat soft cover met geplastificeerde kaft.
Nederlandstalig, 192 bladzijden.
Uitgegeven: Eerste uitgave als bundeling was in 1970. Rainbow pocket versie, Maarten Muntinga BV, Amsterdam.Vijfde druk, 2000.

Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
Advertentienummer: m2281776338