Lijken in de kast
Beschrijving
Titel: Lijken in de kast
Schrijver: Francesco Recami
Bindingswijze: Paperback
EAN: 9789076270951
Conditie: Als Nieuw
Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.
Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.
Beschrijving:
Francesco Recami (Florence, 1956) begon als auteur van berggidsen en jongensboeken. Pas na zijn vijftigste wijdt hij zich aan het schrijven van romans, die met veel bewondering worden ontvangen en waarvoor hij de 'Premio Scrittore Toscano' krijgt. "La casa di ringhiera" verscheen in 2011 (De galerijflat, Serena Libri 2016) en beleeft in Italië inmiddels zijn 20ste druk.
"Gli scheletri nell'armadio" (Lijken in de kast) is het vervolg: het leven in
de galerijflat gaat verder.
Amedeo Consonni van nr. 8, hoewel gesteld op moordzaken, krijgt tegen zijn
zin drie skeletten op zijn bord. En hij lijkt een verhouding te hebben met Angela van nr. 11. Of zit hij ook achter de 35 jaar jongere Erika aan?
De miezerige juffrouw Mattei-Ferri weet het vanachter de gordijnen: mannen
denken maar aan één ding. Hoewel, De Angelis is helemaal ondersteboven van een
BMW Z3 coupé, 3.2 liter motor, 24 kleppen, 280 km, allemachtig. Hij gaat er stiekem mee vandoor.
En Enrico, de kleinzoon van Amedeo, is zijn Bubu kwijt.
CITAAT:
Na een paar minuten ging de deur open: het was haar vader, in pyjama en nog slaapdronken, overduidelijk net wakker.
Caterina schrok. 'Wat doe jij hier? Schaam je je niet?'
'Huh? Maar... waarvoor?'
'Schaam je je niet dat je de nacht bij een vrouw doorbrengt, op jouw leeftijd...'