Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Aantal slaapplaatsen
tot en met 2
Type
Buscamper of Camperbus
Kilometerstand
185000
Bouwjaar
2000
Merk
Merk Motor
Brandstof
Transmissie
Indeling zitgedeelte
Opbouw lengte
5 tot 6 meter
Soort toilet
Soort verwarming
Laatste onderhoudsbeurt
Minder dan 3 maanden geleden
Interieur
  • Audio installatie
  • Koelkast
  • Raamhor
  • Watertank (Afval)
  • Watertank (Schoon)

Beschrijving

Ben jij op zoek naar een camper die je buurvrouw jaloers maakt en waar je schoonmoeder spontaan van gaat twijfelen of ze tóch nog van kamperen houdt? Zoek niet verder.

Wij verkopen onze Fiat Ducato uit 2000 met een keurige 185.000 km op de teller – oftewel: net ingereden voor een Italiaan. Hij start, rijdt, stuurt en stopt… meestal op commando.

Binnen is het geen oude bus meer, maar een heuse Pinterest-droom. Denk hippe inrichting, knusse hoekjes en een sfeer waarin je bijna verwacht dat een influencer met een cappuccino en een MacBook opduikt.

Wat krijg je allemaal bij deze unit van geluk:

- Een zonnepaneel – want jij bent natuurlijk helemaal van het duurzaam roadtrippen.

- Een 2000 watt omvormer (ja, dat is écht veel voor een camper – je kunt gewoon je föhn aansluiten terwijl jij met je partner aan een meer in Noorwegen staat).

- Een Porta Potti campingtoilet – romantischer wordt het niet, geloof me.

- Een 3-pits gasfornuis voor je culinaire avonturen (of gewoon knakworsten).

- Een ruime spoelbak en een grote koelkast (lees: je kunt je halve voorraad bier koud zetten).

- Ringverwarming op gas, zodat je niet in je slaapzak hoeft te bibberen.

- Een luifel voor die ultieme camping-vibe en extra schaduw als je jezelf in de weg zit.

- Een fietsendrager voor 2 fietsen – ideaal voor die romantische fietstochtjes naar het dichtstbijzijnde dorp met een bakker.

- Audio via Bluetooth, zodat je de hele camping kunt trakteren op jouw Spotify-afspeellijst (of net zo makkelijk doet alsof je “rustige kampeerders” bent met vogelgeluiden).

- Voor de lange mensen: ja, een man van 1.85 kan gewoon rechtop staan in de bus. Geen camping-kromme rug, maar rechtop je koffie zetten.

- Een dwarsbed waar je zó in kunt ploffen, zonder eerst banken te moeten verschuiven of ingewikkelde bouwpakketten.

- Onder dat bed vind je enorm veel bergruimte – ideaal voor alles wat je onderweg “toch echt nodig hebt” (en vervolgens nooit meer gebruikt).

- De motor loopt als een zonnetje – geen zorgen, je hoeft dus niet elke ANWB’er bij voornaam te kennen.

- En hij wordt nog afgeleverd met een frisse nieuwe APK – zodat jij meteen weg kunt rijden naar waar je maar wilt (ja, ook de camping om de hoek telt).


Waarom verkopen?
Gezien de gezinsuitbreiding met 2 kinderen die toch te jong bleken te zijn voor een tentje, gaan we toch maar op zoek naar een 4 persoons camper.

Prijs:
Doe een goed bod en wie weet sta jij binnenkort in Zuid-Frankrijk met een glimlach en een koude pils of goede wijn.

👉 NIET DROMEN, MAAR RIJDEN – PINTEREST OP WIELEN IS VAN JOU!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Giesbeek
440x bekeken
14x bewaard
Sinds 4 okt '25
Advertentienummer: m2318310241