Kenmerken

Adverteerder
Particulier
Aantal slaapplaatsen
tot en met 2
Type
Buscamper of Camperbus
Kilometerstand
227800
Bouwjaar
2009
Merk
Merk Motor
Brandstof
Transmissie
Opbouw lengte
4 tot 5 meter
Soort toilet
Soort verwarming
Laatste onderhoudsbeurt
Minder dan 3 maanden geleden
Interieur
  • Airconditioning
  • Audio installatie
  • Omvormer
  • Raamblindering
  • Watertank (Afval)
  • Watertank (Schoon)
  • Winterisolatie

Beschrijving

Vanwege gezinsuitbreiding verkopen wij onze camper die wij in juni 2024 met alle plezier hebben omgebouwd.

Bent u op zoek naar een leuke compacte camper die u met gemak over de bergen in Noorwegen of Zwitserland krijgt?

De camper is volledig off-grid waardoor je overal stroom hebt en als de zon schijnt wordt de huishoudaccu ook nog eens opgeladen door de zonnepanelen. Bent u iets minder avontuurlijk en wilt u liever op de camping staan dan is er ook een walstroomaansluiting aanwezig.

De camper is lekker compact waardoor ze op elke parkeerplaats kan staan. Op papier zijn er 4 zitplaatsen. 2 voorin en 2 op de zitjes in het campergedeelte.

Je kan profiteren van het kwarttarief omdat we de camper zo hebben gebouwd dat ze aan alle voorwaarden voldoet voor de belastingdienst en de RDW. De camper heeft een euro 5 normering. Hiermee kunt u op dit moment nog in alle milieuzones komen.

De camper heeft onlangs nog een onderhoudsbeurt gehad en staat op 4 gloednieuwe all-season bandjes.Tevens is de onderhoudshistorie aanwezig.

De bus heeft aan de buitenkant wat schoonheidsfoutjes, wat kleine deukjes en het klepje bij de dieseltank sluit niet goed meer.

In 2023 heeft ze een motorwissel gehad waardoor de km stand eigenlijk niet helemaal eerlijk is. De motor die er nu in zit heeft 82.000 gelopen.

Zoals op de foto's te zien is de camper van alle gemakken voorzien. Er is een kookgedeelte op gas. U kunt de afwas doen. Er zit een ruime koelbox op 12 volt in. Twee ruime zitplekken met uitschuiftafeltje. Voldoende opbergruimte voor kleding, eten etc.. Het bed kan simpel worden uitgeschoven tot een 140x180 bed. De stahoogte is 170cm.

De gelaccu die het campergedeelte van stroom voorziet heeft een capaciteit van 210ah. Hiermee kunt u met gemak 5 dagen zonder opladen off-grid staan.

Er zit een ective 500 watt omvormer in. Hiermee kunt u gemakkelijk op 230 volt uw telefoons/laptop/tablet opladen zoals u thuis ook gewend bent. Ook kunt u d.m.v. een app precies bijhouden hoe vol de accu nog is en wat u heeft verbruikt.

Wilt u ook lekker in de lente, herfst of winter op pad dan kan dat zeker omdat er een 2kw diesel standkachel in zit die het heerlijk warm maakt.

Kortom, bent u op zoek naar een betrouwbare leuke compacte camper die nog vele reisjes mee gaat? Komt u dan gerust eens kijken en een testrit maken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Westervoort
679x bekeken
48x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326699184