Kenmerken

Adverteerder
Bedrijf
Aantal slaapplaatsen
tot en met 2
Type
Half-integraal
Kilometerstand
40801
Bouwjaar
2019
Merk
Brandstof
Transmissie

Beschrijving

Tussen ons assortiment vindt u deze Adria Coral S 670 SC uit de collectie 2019 voorzien van Queensbed (65

De luxe half integraal beschikt over een Citroën 2.0 liter/ 130 pk en is uitgerust met alle denkbare optie’s waaronder airco, cruise control, dubbele airbag, ABS, ESP, elektrisch verstelbare en verwarmde spiegels, elektrisch bedienbare ramen, Remis verduistering, centrale portiervergrendeling en draaibare cabinestoelen tevens in hoogte verstelbaar met dubbele arm steunen.

Voor een uitgebreide presentatie bezoek www.ronhazenberg.nl

De km stand van de Adria Coral S 670 SC bedraagt slechts 40.801 km en biedt u nog vele kilometers aan vakantie plezier.

Zijn lengte bedraagt 7.49 m is, 2.32 m breed en 2.97m hoog.
Dit model heeft het voordeel van een volledig vlakke vloer en beschikt over een extra brede toegangsdeur (600 mm) voorzien van hor.

De entree wordt vereenvoudigd middels de elektrische instaptrede.
De salon is ruim en in het plafond boven de salon bevindt zich een enorm panorama venster welke zorg draagt voor bijzonder veel lichtinval.

Het keukenblok is uiterst modern en beschikt over leuke details. Zo heeft u de beschikking over het design paneel achter het keukenblok, een rvs spoelbak en kookstel, met aan de andere zijde de koel- vries combinatie (141 ltr)

Het slaapgedeelte is middels een tussendeur geheel af te sluiten van het leefgedeelte. Hierdoor creëert u enige privacy.

Alvorens het riant (in hoogte verstelbaar) Qeensbed treft u geheel gescheiden de natte cel aan. Het cassette toilet met fontein en venster treft u hier tegenover.

Het Queensbed telt een lengte van 193 cm en is 142 cm breedt

De ruimte rondom en onder het bed is voorzien van kastruimte, uitermate geschikt voor uw kledij.

De inhoud van de ruime berging is door u zelf te bepalen middels het elektrisch verstelbaar Queensbed.

De berging is aan weerzijden toegankelijk.

U zult uitermate enthousiast zijn over onze staande Adria.
Aan overige optie’s beschikt de Adria Coral S 670 SC over;
- Luxe dashboard
- Airco op de motor
- Cruise Control
- Airbag passagier
- Elektrische instaptrede
- 2 DIN radio / aur camera
- Remis verduistering
- Heo en Fiamma safe
- Luifel
- Lm velgen
- All season banden

De gehele Adria wordt verwarmd middels ringverwarming.
Inhoud schoonwater tank 110 L/ afvalwatertank 85 L

Kortom, een bijzondere exclusieve royaal uitgevoerde camper geprijsd voor € 61.900,00
(gebaseerd op GEEN inruil)

Beperkte inruil mogelijk

Indien gewenst kan de Adria worden geleverd met ons vrijblijvend aan te schaffen “veilig op weg pakket “ (meerprijs van € 1.800,00) bestaand uit;
Onderhoudsbeurt, volledige camper check, 20 L brandstof, 9 maanden garantie en zo nodig vervanging van Apk, distributie riem, banden, start accu en huishoudaccu.

Wanneer u dit niet wenst wordt de Adria geleverd zoals staand incl. 6 maanden garantie.

Graag tot binnenkort bij Ron Hazenberg aan de Grotelant 2, 9679 VA Scheemda (A7 afslag 46) 0597-676666

Onze openingstijden (actueel www.ronhazenberg.nl)
ma – vrijdag 09.00 uur – 17.00 uur
zaterdag uitsluitend op afspraak geopend.

Zon- en feestdagen gesloten.

Onze advertentie is met zorg samengesteld, derhalve kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.

Druk en/of -zetfouten voorbehouden
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Scheemda
78x bekeken
1x bewaard
Sinds 30 okt '25
Advertentienummer: m2328208553