Gepimpte kip 470T 1977 met grote luifel gekeurd okt 2024

€ 4.750,00
Ophalen
1022sinds 4 mei. '25, 11:16
Deel via
of

Kenmerken

AdverteerderParticulier
Aantal slaapplaatsentot en met 4
Gewicht leeg500 - 750 kg
IndelingTreinzit
MerkKip
Bouwjaar1977
Opbouw lengte5 tot 6 meter
AccessoiresKoelkast, Luifel, Disselslot

Beschrijving

Wat een schatje hè!! Wij waren er ook meteen verliefd op. Hij is door ons verder afgepimpt..Zo zijn alle gordijntjes dubbel gestikt zodat het leuke motief ook aan de buitenkant te zien is. Gaskachel is verwijderd en daardoor nu extra opbergruimte achter gordijnen onder de grote kast. In okt 2024 naar van Uden caravans geweest voor Bovag keuring en onderhoud. Gasleidingen zijn vervangen, disselbak nagekeken, nieuwe banden en vochtmeting laten doen. Geen enkel probleem dus lek- en vochtvrij. zelfs de garage was verbaasd over de goede staat van deze caravan zowel van binnen als van buiten. Uiteraard wel een krasje, deukje en gebruikerssporen. Hij wordt 21 juni dan ook 48 jaar. Originele kentekenbewijs en aankoopbewijs van de kip aanwezig.
Er zit de grootste maat caravanity luifel bij met losse zijwanden. Aankoopbon aanwezig. Ook zijn er luifels voor aan de zijkant om in de pees boven de ramen te doen. Hier moeten alleen nog zeilringen in om ze met stokken te gebruiken. Deze hadden we aangekocht ivm het plan naar Spanje te gaan van de zomer en zijn dus nog nooit gebruikt. Wij hebben hem getest in de winter en afgelopen meivakantie met 26 graden. Prima hoor. In de winter met electrische kacheltje blijft hij lekker warm.
Twee zitjes die om te bouwen zijn tot 2x 135x195.
Water via jerrycans met voetpomp.werkend fornuis en koelkast.
Veel opbergruimte en flexibiliteit om wel/geen zitjes te gebruiken.
Caravan staat in de stalling bij interesse plannen wij kijkdagen op 17/28 en 24/25 mei. U zou er dus al met Hemelvaart mee weg kunnen.
Advertentienummer: m2264262407