Hobby De luxe Easy 440 SB Truma mover,grote keuken€ 9.950,00
Kenmerken
AdverteerderBedrijf
Aantal slaapplaatsentot en met 4
Gewicht leeg1000 - 1250 kg
IndelingRondzit
MerkHobby
Bouwjaar2005
Opbouw lengte5 tot 6 meter
Type bedOverige typen, Frans bed
AccessoiresGascomfoor, Kachel, Koelkast, Luifel, Ringverwarming, Schokbreker, Serviceluik, Stabilisator, Fietsenrek
Beschrijving
Maten en gewichten
Breedte: 230 cm.
Opbouw lengte: 546 cm.
Totale lengte: 664 cm.
Stahoogte: 195 cm.
Totale hoogte: 263 cm.
Leeg-gewicht: 1147 kg.
Slapen
Aantal slaapplaatsen: 4
Indeling:
- Zitplaatsen
- Rondzit
- Keuken
- Middenkeuken
- Slapen
- Frans bed
- Sanitair
- Sanitair: Achter-opstelling
Accessoires:
- Keuken
- Boiler (Inhoud: 5 lt)
- Gascomfoor (Aantal pitten: 3)
- Koelkast (Inhoud: 108 lt)
- Vriesvak
- Sanitair
- Cassettetoilet
- Schoonwatertank (vast)
- Toilet/Wasruimte
- Verwarming
- Kachel
- Ringverwarming
- Winterisolatie
- Exterieur/Interieur
- Buitenlamp
- Combicassettes
- Dakluik heki
- Fietsenrek
- Indirecte verlichting
- Leeslampjes
- Luifel
- Slaapcomfort
- Lattenbodem
- Techniek en veiligheid
- Schokbreker
- Serviceluik
- Stabilisator
Deze Hobby de Luxe 460 UFE uit 2005 biedt alles wat je nodig hebt voor een fijne vakantie, met een slimme indeling en handige voorzieningen die jouw reizen net wat aangenamer maken.
Met de luifel en voorwand creëer je extra buitenruimte, ideaal voor een zonnetje of bescherming tegen de regen. Het grote dakluik zorgt voor veel licht en frisse lucht in de caravan. Voor de fietsers onder ons is er een fietsenrek voor en achterop, zodat je je fietsen eenvoudig meeneemt op avontuur.
De 5 liter boiler levert je warm water voor de afwas, en het cassettetoilet biedt je de nodige privacy en gemak onderweg. De gaskachel met ringverwarming zorgt ervoor dat je ook op koudere dagen een aangename temperatuur hebt in de caravan. De stabilisator draagt bij aan een veilige rit, doordat deze de caravan stabiliseert en trillingen vermindert tijdens het rijden. Handig is het serviceluik onder het bed, waar je gemakkelijk spullen kunt opbergen of snel bij technische zaken kunt komen.
De indeling van deze caravan is ideaal voor wie op zoek is naar ruimte en comfort. Achterin vind je een gezellige rondzit, perfect voor het eten of ontspannen. In het midden bevindt zich de keuken, waar je eenvoudige maaltijden kunt bereiden, en een toiletruimte voor extra gemak. Voorin de caravan ligt het comfortabele Fransbed, zodat je lekker kunt slapen na een dag vol avontuur.
De Hobby de Luxe 460 UFE is een oudere caravan, maar nog steeds in prima staat en klaar voor je volgende vakantie. Heb je geen behoefte aan luxe, maar wil je wel iets praktisch en betrouwbaar voor een leuke prijs? Dan is deze caravan wellicht precies wat je zoekt. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging!
Onze teksten, specificatie's, afbeeldingen en prijzen zijn met zorg samengesteld, maar kunnen fouten bevatten. Aan het overzicht kunnen geen rechten worden ontleend
Dit product is verkrijgbaar bij:
Recreama de Boer caravans B.V.
Koldingweg 13
9723 HL Groningen
9700 GD Groningen
Telefoon: +31 (0)50 549 42 73
Fax: 050-5494274
E-mail: info@recreama.nl
Internet: www.recreama.nl
Website
www.recreama.nlOverige advertenties van Recreama de Boer caravans B.V.
Meer van Recreama de Boer caravans B.V.
Bekijk alleAdvertentienummer: m2302349865873sinds 22 aug. '25, 08:54
Populaire zoektermen
Caravansgebruikte caravanshobby caravanhobby 460 ufehobby caravan 495 ulhobby caravan 2 enkele beddenhobby 560 kmferapido hefdak caravanscaravans -duitslandhobby 460 luhobby 460 enkele beddenhobby 460 sffgebruikte caravansdethleffs c joy 460 lestoelhoezen eetkamer in Complete eetkamers6 meter in Zonneschermenpokemon kaarten glitter in Verzamelkaartspellen | Pokémonkley in Woonaccessoires | Kapstokkenintergas kombi kompakt hr 28 in Verwarming en Radiatorenprins* in Kunst | Schilderijen | Klassieklanding craft in Speelgoed | Duplo en Legobrocante kachel in Curiosa en Brocanteabcoude in Paarden en Pony's | Beschermerssif jakobs in Ringen