Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Merk
Bambulab
Printkoppen
1
Eigenschappen
Ingebouwde Wi-Fi

Beschrijving

Aangeboden 3D print service. Heeft u iets dat u graag geprint wilt hebben, stuur mij dan een berichtje!
Dit zal geprint worden op mijn:
- Ender 3 V2 3D printer met BLTouch leveling. Ik heb behoorlijk wat aan de printer aangepast zodat deze nu perfect print, of
- Bambu lab P1S is een professionele printer met AMS. Wat houdt dit in? Hierdoor kan ik tot 4 kleuren tegelijk in 1 print verwerken.

Er wordt geprint in PLA, beschikbare kleuren:
- Wit
- Zwart
- Grijs
- Hout
- Donker en licht blauw
- Donker en licht groen
- Geel
- Rood
- Paars
- Oranje.

ABS: grijs
ASA: Grijs
PETG: Zwart, wit, rood, blauw, grijs.

Wanneer kies je welk materiaal?
PLA is vooral bedoeld voor decoratie items. Kies je iets dat tegen hogere temperature moet dan is PETG, ASA of ABS hiervoor beter geschikt. Ben je van plan om het buiten te gebruiken, kies dan voor ASA of ABS.

Prijs nader overeen te komen. Dit is afhankelijk van printtijd, grootte van print en het gewicht.

Ik kan helaas zelf geen 3D- modellen zelf ontwerpen, dus graag ontvang ik van te voren de bestanden die geprint dient te worden. Wel kan ik eventueel opzoek naar bestaande objecten als er een bepaalde wens/probleem is.

3D prints op bestelling | 3d print service utrecht | 3d print service almere | 3d print service
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
1.243x bekeken
10x bewaard
Sinds 10 jun '25
Advertentienummer: m2278098665