Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Merk
CREALITY
Printkoppen
1

Beschrijving

Ender 3 v3 se met enclosure

Wat krijg je allemaal?
-crealety ender3 v3 se
-esun filament droger
-enclosure met wielen met rem
-geupgrade led licht
-sd kaart met adapter

De printer:
De printer is een crealety ender3 v3 se die nog in prima conditie is leuke projecten mee gehad maar wil graag upgraden naar een bambulab p2s. Bij de printer doet alles het normaal en het heeft auto bedleveling.

De filament droger:
De droger is een esun filament drogen. Het heeft 3 standen een een timer waardoor die automatisch uit gaat. Het droogt tot 60 graden. De conditie is bijna nieuw.

De enclosure:
De enclosure is een ikea lack enclosure. Het is gemaakt om de warmte binnen te houden dus ideaal als je in een iets koudere kamer wil printen. De zijkant is van plexiglas. De deuren hebben een magnetische handvat zodat de deuren dicht blijven. Alle 4 de wielen zijn draaibaar en voorzien van een rem. Er zit een zeer felle ledstrip aan de bovenkant zodat je alles goed kan zien.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Broekland
217x bekeken
2x bewaard
Sinds 17 nov '25
Advertentienummer: m2335294830