Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Printkoppen
1
Eigenschappen
Ingebouwde Wi-Fi

Beschrijving

Te koop aangeboden: een Creality Ender-3 V3, de normale editie (dus geen SE of KE).

Dit is de nieuwste en beste uitvoering van de Ender-3 serie. Hij heeft een volledig aluminium frame en het core XZ-design, wat hem stabiel en nauwkeurig maakt. In gebruik en prestaties zit hij veel dichter bij printers zoals een Bambu A1 dan bij de simpelere Ender-modellen.

Wat hem ook erg fijn maakt, is dat hij super makkelijk in gebruik is. De printer heeft auto bed leveling, input mapping en is via wifi te verbinden. Je kunt hem dus ook gewoon bedienen en monitoren via een app. Daardoor is hij perfect geschikt voor beginners, maar ook prettig als je al wat ervaring hebt en gewoon probleemloos wilt printen.

De printer komt met de standaard PEI flex plate en daarnaast zit er ook een glazen printbed bij. Er zit een halve rol rood PLA bij inbegrepen. Eventueel is het ook mogelijk om een Sunlu filament dryer en ongeveer 1,5 rol zwart Sunlu PLA over te nemen, dit in overleg.

Ik verkoop hem omdat ik zelf ben geüpgraded naar een andere printer. Deze heeft altijd netjes gewerkt en is normaal gebruikt.

Ophalen heeft de voorkeur. Verzenden is mogelijk via PostNL, in de originele doos, maar dit is wel op kosten en risico van de koper.

Bij vragen: stuur gerust een berichtje.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maastricht
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 29 jan '26
Advertentienummer: m2360599095