Auto Service Polder

1760sinds 18 apr. '18, 13:19
Zie omschrijving
Deel via
of

Kenmerken

TypeApk-keuring, Autoruitschadeherstel, Bandenservice, Onderhoudsbeurt, Overige werkzaamheden
ServiceGarantie, Mobiele service, 24-uursservice

Beschrijving

Wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen, dan kunt u contact opnemen via het formulier op de contactpagina of door ons te bellen. Werkplaats Wij beschikken sinds enkele jaren over de allernieuwste apparatuur. Maak snel een afspraak en ontdek wat wij voor u kunnen betekenen. Monteurs Onze monteurs volgen geregeld cursussen, de laatste ontwikkelingen op het gebied van auto's zijn voor onze monteurs dan ook geen raadsel. Wie zijn wij Het bedrijf die met passie voor auto's werkzaamheden verricht is Auto Service Polder. Wij nemen reparaties van alle merken met plezier aan.
Eerste klas service & kwaliteit
Bij reparatie en onderhoud van de kleinste tot grote onderdelen bent u ten alle tijde welkom! Een garage in Haarlem met ervaren monteurs en passie voor hun vak treft u bij Auto Service Polder. Voortaan is reparatie en onderhoud van uw auto in vertrouwde handen bij onze garage in Haarlem!

Automaat Flushen:

ACTIE ACTIE ACTIEACTIE
Van A tot Z kost bij ons het reinigen €199 inc.btw
Alleen de CVT en de DSG bak tarieven veranderen met prijs.
Longlife automatische versnellingsbakolie? En die hoeft nooit vervangen te worden?? De fabrikant en uw dealer zeggen dat dat inderdaad zo is! Maar het feit is dat juist door vervuiling van de automaatolie (o.a. door slijtage) oliekanalen verstopt raken en de lammelen vervuilen.
Zelfs bij lagere kilometerstanden komt het al vaak voor. De olie is dusdanig vervuild dat oliekanalen dichtslippen en lamellen vervuilen. Dit kan uiteindelijk tot gevolg hebben dat de automaat vernieuwd, gereviseerd of anderszins reparaties behoeft met als gevolg een rekening van duizenden Euros.
Olie fabrikanten, zelfs van de beste merken geven als maximale vervaningstermijn voor hun longlife automaat olie 90.000km aan. Dit in tegenstelling tot uw dealer die zegt dit hoeft nooit te gebeuren. Waarom zou een dealer dit zeggen? Misschien omdat zij liever de automaat incl. olie vervangen?
De originele doorzichtige rode of gele olie is in 9 van de 10 gevallen die wij spoelen gitzwart geworden door vervuiling en of verbrand.
Spoelen en reinigen (flushen) van een automatische transmissie
Bij het spoelen wordt er een machine aan uw automaat aangesloten, waarna uw auto op temperatuur gebracht wordt. Hierdoor wordt de olie rond de 75 graden, wat de ideale temperatuur is om uw automaat te spoelen. Voor het intensief reinigen van uw automaat wordt er een reiniger toegevoegd welke ervoor zorgt dat al het vuil wat in de transmissie is achtergebleven samen met de olie in de machine wordt gebracht. Nadat uw automaat 45 minuten gespoeld heeft, wordt de oude olie uit de transmissie gehaald en de nieuwe olie teruggeplaatst en op peil gebracht.
Na het spoelen kan uw versnellingsbak opnieuw ingeleerd worden door middel van de diagnose apparatuur aan te sluiten op uw auto en de versnellingsbak te resetten.
We staan al onze werkzaamheden GARANT!
KLAAR TERWIJL U WACHT ER IS ALTIJD EEN WARM KOPJE KOFFIE VOOR U KLAAR!!

Bel of Mail voor meer info.Wij kunnen alle turbo's leveren op aanvraag!!!


Kijk ook op onze wabsite:
www.autoservicepolder.nl

Altijd berijkbaar
tel: 023 58 34 549 (ook whatsapp mogelijk met dit nummer)

Openingstijden
Maandag t/m Vrijdag 09:00 18:00 Zaterdag 09:00 18:00
Nijverheidsweg 27E
2031 CN Haarlem
Advertentienummer: m1276874573