Beschrijving

Wie een conflict heeft wil daar vaak zo snel mogelijk vanaf. Juridische procedures kosten veel energie, tijd en geld. Een vonnis brengt niet altijd een oplossing. Daarom kiezen veel mensen voor een andere manier van conflictoplossing: mediation, ook wel bemiddeling genoemd. Mediation is een manier van conflicten oplossen buiten de rechter om door middel van een neutrale conflictbemiddelaar, de mediator. De mediator doet geen uitspraak maar begeleidt de onderhandelingen tussen de partijen door gemeenschappelijke belangen zichtbaar te maken. Partijen blijven zo de baas over hun geschil en hun relatie wordt niet onnodig beschadigd.

Mediation is alleen zinvol als partijen daadwerkelijk tot een oplossing willen komen. Zij moeten bereid zijn om van hun standpunt af te stappen en andere oplossingen dan die zij wellicht aanvankelijk in gedachten hadden in overweging te nemen. Ook is het nodig dat de deelnemers bevoegd zijn om bindende afspraken te maken.

Ik ben er voor u , in meerdere te bedenken situaties,
Tevens expertise jeugd en complexe problematiek.
Graag een berichtje om in contact te komen, zodat we kunnen verkennen wat ik kan en mag betekenen in uw specifieke situatie .
Honorarium nader te bepalen .

Met vriendelijke groet ,
D.R.X.R consuktancy
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sint Anthonis
105x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 jan '26
Advertentienummer: m2356020485