Instructrice natural horsemanship

€ 19,50
Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
2164sinds 18 mar. '25, 16:43
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Het mooie weer komt eraan dus tijd voor een leuke actie ☀️

Wil jij de communicatie en band tussen jou en jouw paard verbeteren? Wil jij een keer oefenen op vreemd terrein? Of heb jij een andere hulpvraag?

Ik ben instructrice en trainer natural horsemanship. En kan jou helpen de beste trainer van jouw paard te worden.

Training vanuit rust, natuur en liefde 🫶
Mijn reis in de natural horsemanship begon een aantal jaren geleden met mijn eigen paard, een ongelofelijk lief maar gevoelig paard. Alles werd hem snel te veel hij raakte zowel fysiek maar ook vooral mentaal uit balans.

Ik wilde hem graag helpen, en hieruit is ook de enorme drive ontstaan om onbegrepen paarden te helpen. Baasjes te helpen om hun paard beter te begrijpen, maar vooral mijn steentje bij te dragen aan een wereld waarin samenwerken met een paard voorop staat.

2 opleidingen later mag ik elke dag paarden en hun baasjes helpen om weer fysiek en mentaal in balans te komen. Fijn te kunnen trainen en het beste uit zichzelf te halen.

Ik geef les zowel vanaf de grond als onder het zadel, aan angstige paarden en/of ruiters, iedereen is welkom.

Bij mij op locatie of op locatie van het paard 😁

Bij de kennismakingsles nu 50% korting (19,50 per les).  De korting is geldig tot 31 maart 2025.
Advertentienummer: m2247239792