Kenmerken

Conditie
Nieuw
Druk
6 tot 10 bar
Inhoud
100 liter of meer
Aanzuigcapaciteit
200 tot 400 liter/min
Eigenschappen
Geluidgedempt, Olievrij

Beschrijving

Ik heb de compressor nieuw gekocht, maar ik heb hem nog nooit gebruikt; hij is nog niet uit de doos geweest. Hij kan worden afgehaald in Veenendaal.

De prijs is vast en niet onderhandelbaar

Deze olievrije Kibani compressor is fluisterstil (63) dB. Met een tankinhoud van 100 Ltr. levert deze compressor 480L/min. met 8 bar druk. De compressor is ideaal voor gebruik van gereedschap dat continu druk nodig heeft en langere tijd achter elkaar gebruikt wordt. Er zitten 2 Euro-aansluitingen op de compressor. Het is raadzaam om altijd een langere luchtslang te gebruiken, in plaats van een verlengsnoer. Een verlengsnoer kan het vermogen van de compressor verminderen.

Deze compressor is voorzien van een , tankdrukmeter, drukregelaar, druk-regelaarmeter en een orion/eu snelkoppeling waardoor luchtgereedschap gemakkelijk is aan te sluiten! Deze stille compressor is olievrij en heeft dus een extra lange levensduur. Daarnaast heeft de compressor ook geen onderhoud nodig! Al met al is dit een ideale compressor!

Kenmerken en voordelen

Inhoud tank: 100LDruk instelbaar va 0-8BARVoltage: 230VStroomverbruik: 2600WToerental: 2850 toeren/minuutaanzuigcapaciteit: 480 liter/minuutVultijd luchttank: Ca. 1.5 minuutLuchtopbrengst bij 7 bar: 190 liter/minuutType koppeling: 2,5 cm EurokoppelingAantal cilinders: 4Aantal luchtslangaansluitingen: 2Geluidsniveau: 63 dB(A)Lengte stroomkabel: 1.35 meterAfmetingen: 99x33x78cm (LxBxH)Gewicht: 55 kgKeurmerk: CEMerk: Kibani®
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Veenendaal
36x bekeken
4x bewaard
Sinds 3 dec '25
Advertentienummer: m2341024222