Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Hogedruk, premium 18 mm pneumatische slang. Het is gemaakt van hoogwaardig polyamide (PA). De slang heeft een maximale werktemperatuur van 100 °C en een werkdruk van 13 bar bij 20 °C. Let op: Wordt verkocht op een voorgesneden lengte van 10 meter en kan niet worden geretourneerd!
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 nov '21
Advertentienummer: a1407068686
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelenaggregaat onderdelenalbert heijn servies vivo in Keuken | Serviestrekhaak opel agila in Trekhakenter aar motor in Bootonderdelenkreidler 160 mm in Brommeronderdelen | Kreidlerraalte in Hout en Plankenblack pearl boot in Modelbouw | Boten en Schepenbobo in Stripboekenamerikaanse in Modelauto's | 1:18naafdoppen 69 in Wieldoppenradio kinderen in Speelgoed | Buiten | Accuvoertuigen