WIKA Digitale Manometer 0..4 Bar (0..58 Psi) G 1/4 Klasse€ 988,06
Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze G 2 1/2 inch pneumatische filter filtert verontreinigingen groter dan 60 micron uit om schone lucht te garanderen. Het maximale debiet is 40000 l/min (gebruik altijd de debiettabel voor de juiste dimensionering). De automatische aftapkraan opent en sluit automatisch op basis van het residuniveau. Geschikt voor een maximaal ingangsvermogen van 20,0 bar (290 psi) en temperaturen tussen -10 en 60 °C (14 en 140 °F).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 7 nov '22
Advertentienummer: a1459374265
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelenaggregaat onderdelenjura koffiemachines gebruikt in Koffiezetapparaten20 inch bmw g30 in Banden en Velgenopel manta b in Carrosserie en Plaatwerkopel corsa diesel 2013 in Opelmelting stockholm in Truien en Vestensuzuki wolf in Postersschapen verblijf in Schapen, Geiten en Varkenskoker 100x100x3 in Metalencrocs dames slippers in Schoenenset van 2 salontafels in Tafels | Salontafels