Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Filter 40microns G1 10500l/min Semi-Auto Polycarbonate
€ 187,44
Verzenden
10sinds 11 nov. '22, 03:43
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze G 1 inch pneumatische filter filtert verontreinigingen groter dan 40 micron uit om schone lucht te garanderen. Het maximale debiet is 10500 l/min (gebruik altijd de debiettabel voor de juiste dimensionering). De halfautomatische aftapkraan gaat open telkens als de perslucht wordt afgesloten. Geschikt voor een maximaal ingangsvermogen van 20,0 bar (290 psi) en temperaturen tussen -10 en 60 °C (14 en 140 °F).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1459796138
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschapgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapcompressor 300 l/minoud gereedschapcompressor 400 l/minpellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machineassassins creed 1 ps4topform fauteuilcompacttractorenhordeur 80 x 210camper sliedrechtkerst boerderij in Diversentuintafel stoelendante 6 leren broekvolvo xc90 achterlicht in Verlichtingmuggenlarven in Aquariumvissen