WIKA Digitale Manometer 0..4 Bar (0..58 Psi) G 1/4 Klasse€ 988,06
Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze pneumatisch bediende vlinderklep met een wafer type aansluiting heeft een opening van 65 mm (2-1/2 inch). De vlinderklep heeft een gietijzeren huis, een RVS schijf en een NBR-afdichting. Geschikt voor vloeistoffen en gassen van 5°C tot 85°C en een maximale druk van 16 bar. De dubbelwerkende actuator heeft een behuizing van geanodiseerd aluminium en een deksel van acetaalhars. De actuator heeft G 1/8 inch luchtpoorten en een 1/4 Namur interface om direct een magneetventiel te monteren. ATEX (II 2G Ex d C) gecertificeerd.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 24 nov '22
Advertentienummer: a1461095445
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelenaggregaat onderdelenskibox in Dakkofferswahoo elemnt bolt v2 in Fietsaccessoires | Fietscomputersibanez artist in Snaarinstrumenten | Gitaren | Elektrischcentrifugaal koppeling in Motorenmozaïek steentjes 2 x 2 cm in Speelgoed | Overig3 wiel scooter benzine in Scooters | Piaggiomilf in Overige Boekenolifant oorbel in Oorbellenspoelbak zwart in Keuken | Keukenelementenanna rok in Rokken