WIKA Digitale Manometer 0..4 Bar (0..58 Psi) G 1/4 Klasse€ 988,06
Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Met deze pneumatische actuator kunt u kwartslag (kogel of vlinder) kleppen bedienen met perslucht die 20 Nm koppel genereert bij 6 bar, maar hij heeft een stuurdrukvenster van 6-10 bar om het koppel te verhogen/verlagen. Compatibel met ISO 5211 F05 kleppen. Hij is veer open en heeft een betrouwbaar tandheugel systeem. Het omgevingstemperatuurbereik is -20°C tot 80°C en het heeft een ATEX-certificaat (EX II 2GD c). De actuator heeft G 1/4 inch luchtpoorten en een 1/4 inch Namur-interface om rechtstreeks een magneetventiel te monteren.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
10x bekeken
0x bewaard
Sinds 9 dec '22
Advertentienummer: a1463561338
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelenaggregaat onderdelenPeugeot 406 in Peugeotvoliere gaas in Vogels | Hokken en Kooienmultivan 7 persoons in Volkswagenfitflop slippers in Schoenenrizla in Rookartikelen, Aanstekers en Luciferdoosjesdijkstra in Kunst | Litho's en Zeefdrukken5x120 9j in Banden en Velgenbloemen in Vingerhoedjeskassa toetsenbord in Kantoor en Winkelinrichting | Kassa's en Betaalsystemenmitel telefoon in Vaste telefoons | Niet Draadloos