WIKA Digitale Manometer 0..4 Bar (0..58 Psi) G 1/4 Klasse€ 988,06
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit is een dubbelwerkende pneumatische cilinder ISO 21287 met een boring van Ø80 mm en een slag van 150 mm. De werkdruk bedraagt 1 tot 10 bar (14,5 tot 145,04 psi). De cilinder is zelfsmerend en heeft een magnetische zuiger voor positiebepaling. De einddraad is M12. Breed aanbod aan montagetoebehoren beschikbaar. De cilinderkop, voet en buis zijn van aluminium en de zuigerstang is van roestvrij staal. Geschikt voor temperaturen van -20 tot 80 °C.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a146777332800sinds 5 jan. '23, 03:41
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenhydrauliek cilinderrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelen3x14 in Ladders en Trappenvleessnijmachine gebruikt in Keuken | Keukenbenodigdhedenblauwe bloempotten in Bloempottenmichael jackson spiegel in Muziek, Artiesten en Beroemdhedenpiepschuim in Isolatie en Afdichtingpapillon dansschoenen 41 in Dansenandijk' in Tuinsets en Loungesetswireless adapter linksys in Netwerkkaartenpuck in Hang- en Sluitwerktamron 150 600mm in Fotografie | Lenzen en Objectieven