Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Festo Drukopbouwventiel G1/4 4-14bar 2000l/min - 529532
€ 86,13
Verzenden
40sinds 1 nov. '24, 03:42
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit drukopbouwventiel, met een G1/4 pneumatische aansluiting, biedt een standaard nominale debiet van 2000 l/min en werkt binnen een drukbereik van 4 tot 14 bar. Ontworpen voor het geleidelijk opbouwen van druk in pneumatische installaties, beschikt het over een instelbare drukopbouwtijd. De pneumatische actuatie van het ventiel en de compacte breedte van 40 mm maken het geschikt voor integratie in verschillende persluchtvoorbereidingssystemen, wat de veiligheid en controle in pneumatische toepassingen verbetert.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1507341231
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschapgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapcompressor 300 l/minoud gereedschapcompressor 400 l/minpellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machineiphone 7 plus 256gbdames sneakers maat 39hanako kuntv ermeloautotest in Auto's & Boeken in Auto's | Boekenbeleggen en financiële markten druk 6tractoren fordsontandkarperzwarte badkamermeubel in Badkamermeubelskeramiek schaal in Retro