Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Dit is een dubbelwerkende pneumatische cilinder ISO 21287 met een boring van Ø32 mm en een slag van 20 mm. De werkdruk bedraagt 1 tot 10 bar (14,5 tot 145,04 psi). De cilinder is zelfsmerend en heeft een magnetische zuiger voor positiebepaling. De draadmaat van de eindstang is. Breed aanbod aan montagetoebehoren beschikbaar. De cilinderkop, voet en buis zijn van aluminium en de zuigerstang is van roestvrij staal. Geschikt voor temperaturen van -20 tot 80 °C.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 4 feb '26
Advertentienummer: a1522408358
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenhydrauliek cilinderrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenscheppach hm 2 onderdelenefteling sloffen in Eftelingrijkswaterstaat in Modelauto's | Overige schalenflht in Motoren | Harley-Davidsontamiya mini cooper in Modelbouw | Radiografisch | Auto'sknut hamsun in Literatuurlinnen katoen in Banken | Bankstellenstofzuiger philips powerpro compact in Stofzuigersjbl gaming in Headsetsjurk met sleep in Gelegenheidskledingpuch maxi p1 in Brommers | Puch