Kenmerken

Conditie
Nieuw
Cilinderinhoud
74
Maximum snelheid
Maximaal 45 km/u
Bouwjaar
2025
Aantal versnellingen
2
Kilometerstand
0

Beschrijving

Veel onderdelen om een dikke setup te bouwen. De cilinderkit, uitlaat, krukas en V-force membraan zijn ongebruikt.
ALLE ONDERDELEN INCL ROLLEND FRAME VAN LAATSTE FOTO (Zonder blok,uitlaat,carb en luchtfilter) VOOR €2100,-

Cilinder kit (Cilinder, kop, zuiger, pakkingen en veertjes, origineel membraan en spruitstuk)
270€

AS Racing pipes 74cc custom uitlaat, berekent op een tomosblok met extreme 74cc setup. Incl stage 6 demper en bevestiging materiaal.
250€

Jasil Topracing volrond krukas.
140€

MVT binnenrotor onsteking incl CDI en bobine. (Gebruikt)
200€

2SP koppeling met weinig gebruikte schoentjes. Incl originele 2sp veertjes (blauw) en BT tuning veertjes (groen) voor extreme setups.
180€

V-Force 3 membraan incl pakkingen en bevestiging materiaal.
120€

Klein materiaal - blok tapeindes, origineel koppelinghuis en vertanding.
150€

Los te koop of alles in 1x voor €1350 euro.
De cilinderkit, V-Force membraan en krukas komen in origineel geleverde doos.

Ik ben begonnen aan deze build maar ik heb het helaas te druk om het af te maken, Daarom hoop ik iemand anders er blij mee te maken ipv dat het staat te verstoffen.

Af te halen in Staphorst, Verzenden ook mogelijk kosten voor koper.

Prijzen zijn te bespreken, stuur bij vragen zeker een berichtje.

Gaat niet voor “minimale prijs” weg. Het zijn onderdelen van kwaliteit en echt voor de gevorderde sleutelaar.

Eventueel ook nog een carterset opgelast en afgevreest te koop. Moet nog geport en afgewerkt worden.
Binnenkort ook het rollendframe op de laatste foto te koop heeft blauw kenteken. vorig winter helemaal opnieuw opgebouwt, gespoten enzv enzv Met veel nieuwe onderdelen. IS DUS ZONDER BLOK!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Staphorst
204x bekeken
18x bewaard
Sinds 16 nov '25
Advertentienummer: m2334785410