Beschrijving

Hallo,
Ik verkoop deze yamaha yammy omdat ik hem nu niet veel meer gebruik.
Deze yamaha heeft een puch zadel maar verder een yamaha motor blok. De brommer start altijd,rijd goed en heeft een mooi geluid vanwege de jarmaco sport uitlaat. Echter heb ik hem gekocht als opknapper en is er al veel aangedaan maar is hij nog niet 100%goed maar hij rijd wel.
Ik heb de carburateur helemaal schoongemaakt van binnen, nieuwe bougie, nieuwe bougiekabel, nieuwe banden voor en achter,nieuwe remkabels en nieuwe pakkingen gezet tussen de cilinder en tussen de uitlaat.
Ook is de tank van binnen helemaal schoongemaakt.
De Yamaha heeft een mooie top snelheid van ongeveer 56/57kmpu alleen trekt hij wel heel traag op.
De nadelen zijn nog dat hij aan de achterkant een afgebroken spatbord heeft en dus ook geen verlichting aan de achterkant heeft, de gashendel gaat niet uit zijn eigen terug dus moet je zelf terug doen is een kwestie van wennen vind ik, en hij lekt af en toe wat motor oli uit de onderkant van het motorblok dit doet hij vooral als je wat meer gas geeft. De kilometerteller kabel is ooit doorgeknipt en werkt dus niet.
Verder is het een nette brommer en werkt alles ook de verlichting aan de voorkant werkt gewoon hij heeft altijd binnen in de schuur gestaan en is netjes mee omgegaan.
Zonder kenteken!
Is dus voor eventuele cross brommer of voor op eigen terrein.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Galder
548x bekeken
20x bewaard
Sinds 3 jul '26
Advertentienummer: m2416465835