Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Model
Maximum snelheid
Maximaal 25 km/u
Bouwjaar
2006
Kilometerstand
8766

Beschrijving

Nette Tomos Quadro met blauw kenteken, loopt momenteel niet. Gekocht als opknapproject, maar aangezien ik merk dat ik er niet aan toekoem, mag 'ie weg.

De Tomos staat nog in de originele lak, met hier en daar een roestplekje passend bij de leeftijd. De vorige eigenaar gaf aan dat de Tomos tijdens het rijden uitgevallen is. Zelf heb ik de carburateur gereinigd, nieuwe bougie gemonteerd en luchtfilterbehuizing + luchtfilter vervangen, verder niets aan gebeurd. De houder voor de lampen aan de achterzijde zit enigszins los.

De Tomos heeft een originele Dell'orto 14/9 carburateur. De gaskabel is ook aan vervanging toe, deze krijg je erbij. Evt. kun je ook een gebruikte 14/12 carburateur meekrijgen voor ombouw naar 45km/u, dit betreft een werkend aftermarketmodel.

Alleen mogelijk om op te halen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amen
282x bekeken
17x bewaard
Sinds 23 aug. '26
Advertentienummer: m2434078956