Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Cilinderinhoud
50
Maximum snelheid
Maximaal 25 km/u
Bouwjaar
2005
Aantal versnellingen
2

Beschrijving

Bij deze bied ik mijn Tomos A3 uit 2005 met blauw kenteken aan. Een leuke en complete brommer met een origineel motorblok dat recent nog verse olie heeft gekregen. Hij loopt netjes rond de 35 km/u en vormt een hele mooie basis voor een handige klusser of liefhebber!

Pluspunten & Nieuwe onderdelen:

Nieuwe onderdelen: Voorzien van een nieuwe binnenband in het achterwiel, nieuwe handvatten, een nieuw luchtfilter, een nieuwe achterremkabel en nieuwe bouten bij de spatborden.

Techniek: Goede remmen, veert prima en alle lampen werken naar behoren.


Spatborden & Frame: De opkomende roest op de spatborden is zelf aangepakt om verdere roest vorming te stoppen (strak gedaan zonder druipers, maar uiteraard niet professioneel gespoten). Een echte liefhebber die voor een perfect resultaat gaat, zal waarschijnlijk het hele frame inclusief de spatborden aanpakken of laten coaten.


Aandachtspunt: De brommer rijdt op dit moment niet goed doordat er een tik bij de koppeling zit. Dit is mogelijk / wellicht te verhelpen door de vraagtekenveer te vervangen, maar een handige koper met verstand van Tomos-blokjes kan dit het beste zelf even beoordelen en oplossen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Denekamp
29x bekeken
1x bewaard
Sinds 17 okt. '26
Advertentienummer: m2454664190