Kenmerken

Framehoogte53 tot 57 cm
EigenschappenVering
ConditieZo goed als nieuw
Aantal versnellingenMeer dan 20 versnellingen
Wielgrootte28 inch

Beschrijving

Het is inmiddels al weer het 14 jarig jubileum van het bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in vakantiefietsen en toerfietsen van de betere merken! Keuze uit  +- 150 stuks. 

De Koga Advance is een zeer comfortabele toerfiets, waarvan u desgewenst de zeer goede voorvorkvering eenvoudig kunt uitschakelen.

Framemaat M (54) , lengte 55 cm, voor lichaamslengte  +- 160-175 cm. Voor de andere framematen in de categorie, zie de website!    

Handgemaakte Nederlandse Kwaliteitsfiets.

Afgemonteerd met de Shimano Deore 27 versn. derailleur groep.

De stuurkop is in hoogte verstelbaar, zodat u de afstand tussen stuur en zadel en de stuurhoogte kunt wijzigen. 

Zowel voorlamp als achterlicht worden gevoed door een bijna weerstandloze hoogrendements dynamo in het voorwiel

Met een vlinderstuur, met leer bekleed, zodat u met uw handen een andere positie kunt aannemen. Dit alles om onnodigevermoeidheid en pijn aan handen, schouders, achterste, nek of rug zoveel mogelijk te voorkomen.

De ideale combinatie van een comfortabele geveerde fiets en een ongeveerde fiets.

De fiets is in nieuwstaat. De normale nieuwprijs was € 1595

LET OP !  Voordat u me belt voor een afspraak, lees dan echt s.v.p. eerst even op de website www.janhoedje-haarlem.nl , de pagina "AFSPRAAK MAKEN". Dit geldt in het bijzonder voor mensen die moeilijkheden hebben met beslissen, zelfs al is alles goed voor ze uitgezocht, naar wens ingevuld en nadat er proefritten zijn gemaakt.

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
9x bekeken
0x bewaard
Sinds 13 sep '25
Advertentienummer: a1517968146