oppas voor huis en dieren€ 20,00
3D PUZZEL vuurtoren night edition met nachtlampje 216 stuks
€ 15,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
382sinds 11 mar. '25, 17:09
Kenmerken
Beschrijving
Vuurtoren 3d puzzle, nacht editie. Inclusief doos en instructies. Ravensburger. 216 Stuks, compleet. Komt met batterijhouder en lampje, zodat je een soort nachtlampje hebt in de vorm van een vuurtoren. In zeer goede staat. Het is weer uit elkaar gehaald, met elk stukje apart, dus het is net zoals je als nieuw in elkaar zet.
Verzenden/ophalen mogelijk. Ik heb verder nog meer te koop, bordspellen, puzzels en bouwmodellen! Ik kan het ook bij u langsbrengen (alleen binnen randstad) voor een kleine vergoeding.
Verzenden/ophalen mogelijk. Ik heb verder nog meer te koop, bordspellen, puzzels en bouwmodellen! Ik kan het ook bij u langsbrengen (alleen binnen randstad) voor een kleine vergoeding.
Advertentienummer: m2244652937
Populaire zoektermen
jan van haasteren puzzels in Denksport en Puzzelspuzzels 1000 stukjes in Denksport en Puzzelsgibsons puzzels in Denksport en Puzzelswasgij puzzels in Denksport en Puzzelspuzzels in Denksport en Puzzelspuzzel plaat in Denksport en Puzzelskruidvat puzzel in Denksport en Puzzelslegpuzzels in Denksport en Puzzelsandre van duin puzzel in Denksport en Puzzelslegpuzzels 1000 stukjes in Denksport en Puzzelspuzzel rolmat in Denksport en Puzzelspuzzels 1000 stukjes gebruikt in Denksport en Puzzelslegpuzzels anton pieck in Denksport en Puzzelsthomas kinkade puzzel in Denksport en Puzzelshondarieten tuinmeubelen in Tuinsets en Loungesetsfalco havik 4000melodianovelti jassprookjesboom dvd in Verzamelenzenith in Serviesdeventer in Parkieten en Papegaaiencoca cola fifa world cup glassstephen hawking in Boeken