Kenmerken

Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Dit is een gemodificeerde K40 lasersnijder met 40W CO2 laser. 

Dit apparaat is uitermate geschikt voor hobbyisten die comfortabel zijn met electronica, en zoveel mogelijk bang willen voor hun buck. Je kan uiteraard een nieuwe diode-lasermachine kopen voor hetzelfde geld, maar CO2 lasers snijden veel materialen (zoals plexiglas) vele malen beter en dieper. Bovendien is dit apparaat afgesloten en kan je deze gemakkelijk laten afzuigen, wat voor de veiligheid zeer belangrijk is. Desalniettemin blijft een lasersnijder een potentieel gevaarlijk apparaat, dus zorg ervoor dat je weet wat je doet!

Dit K40 model staat bekend om hoe makkelijk deze kan worden aangepast en gerepareerd. Reserve onderdelen zijn goedkoop en gemakkelijk verkrijgbaar. Bovendien is er veel documentatie voor reparatie/verbeteringen (bijvoorbeeld de website k40.se). 

Maar let op, dit apparaatje is al wat ouder en is door mij en de vorige eigernaar aangepast! Daardoor heb je meer functionaliteit dan een kale (nieuwe) K40 in ruil voor gebruiksporen. Uiteraard werkt het apparaat nog helemaal goed, kom zeker langs voor een demonstratie.

Ik wil ruimte maken in mijn nieuwe werkplek in mijn nieuwe huis, daarom wil ik er vanaf. 

Voor 500 euro krijg je de K40 lasersnijder inclusief:
laser veiligheidsbril 
flinke luchtpomp voor air assist
25 liter watervat met waterpomp voor koeling
thermometer voor watervat
cloudray laserkop met twee alignment lasers
een in hoogte verstelbaar printbed
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Leidschendam
379x bekeken
14x bewaard
Sinds 1 sep '25
Advertentienummer: m2306110048