Wie is de beste omdenker? het kaartspel (2-5 spelers, 9+jr)

€ 14,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
580sinds 8 feb. '25, 18:44
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Aantal spelersEen of twee spelers, Drie of vier spelers, Vijf spelers of meer

Beschrijving

Kun jij omdenken en van een lastig probleem iets leuks maken? Hoe handiger en creatiever je bent, hoe meer punten je verdient. Dit spel kun je thuis of in de klas spelen, met z'n tweeën of in een groepje. Het is niet alleen leuk om te spelen, maar ook heel spannend. Hoeveel omdenkpunten verdien jij?
Om te kunnen omdenken moet je zowel creatief zijn als logisch kunnen nadenken. Jonge kinderen lijken het creatieve deel intuïtief te beheersen. Ze maken "denkfouten" die uiteindelijk tot nieuwe mogelijkheden kunnen leiden. Op een bepaalde leeftijd gaan ze echter beseffen dat er "foute' antwoorden zijn en raken ze dat vermogen kwijt. Dit spel leert kinderen hun uitzonderlijke creativiteit te behouden en te combineren met volwassen logica.
Let op: dit kaartspel is dus speciaal ontwikkeld voor kinderen van 9 jaar en ouder (al betekent dat natuurlijk niet dat jij er niets van op kunt steken, meespelende leerkracht, vader of moeder).

Van Berthold Gunster.

Excl. verzendkosten
Advertentienummer: m2233040839