Pokémon - 1 Graded card - donphan 1st Neo genesis - PSA 9€ 1,00
Solido - Modelauto - Ligier JS/3 Exceptionnelle
€ 1,00
00sinds 9 mei. '25, 05:04
Beschrijving
Ligier JS/3 nr. 24, 24u van Le Mans 1971. Uitzonderlijke herkomst: Ferdinand de Vazelles, oprichter van het merk Solido.
Nieuw. Nooit geopende doos.
De JS3 is ontworpen om deel te nemen aan de 24 uur van Le Mans, gebouwd in één enkel exemplaar, tussen de JS/1 en de JS/3.
1 overwinning in de Lente Cup in Monthléry.
Enige auto ontworpen voor één race, 5e na 18 uur racen, zal ze eindigen maar niet geklasseerd in de enige editie van de 24 uur waaraan ze heeft deelgenomen. Rijders Patrick Depailler en Guy Ligier. Ford Cosworth DFV V8-motor van 2993 cm3.
Een icoon van de geschiedenis van de 24 uur van Le Mans. Een uitzonderlijke afkomst.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513546813
Populaire zoektermen
fg modelautovw bus in Modelauto's | 1:5 tot 1:12saab modelautowelly modelautoporsche modelautowsi modelauto in 1:50grote modelautomodelauto 1.50 in 1:50tesla modelautokever modelautomodelauto 1/24audi modelautof1 modelautomax verstappen modelautojan snoeckgoedkoop huisje huren in drentheplisse broektaupe beige muurverfsamsung galaxy tab3 8.0bevoreclame glazenclip ringwandbord in Keramiek en Aardewerkbedieningspaneel audi in Auto-onderdelen