DRU ovale gietijzer pan deksel Kwaliteit eigen bodem (G115)

€ 40,00
Ophalen
380sinds 24 apr. '25, 16:11
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
MateriaalGietijzer
Geschikt voorInductieplaat, Keramische plaat

Beschrijving

Mooie oranje rode gietijzeren Dru pan.
Mooie ovale maat.
Grijze emaille aan de binnenzijde, heeft sporen van slijtage
Brengt herinneringen aan oma..... die er ongetwijfeld heel veel lekkere (stoof)gerechten in heeft gemaakt, of misschien ook wel eens een haas of konijn.

De pan kan nog zeker een ronde mee.
Ook ideaal voor het bakken van brood

Lengte inwendig 25 cm.
Breedte inwendig 19,5 cm.
Diepte 9,5 cm.
Over de oren gemeten 34,5 cm.

Is gemerkt
onderkant pan:
Made in Holland
10

Door de goede en gelijkmatige geleiding van warmte van gietijzer, is elke gietijzeren pan uitermate geschikt om brood in te bakken!

Geschikt voor ALLE warmtebronnen INCLUSIEF INDUCTIE:
- inductie
- barbecue
- gas
- elektrisch
- halogeen
- keramisch
- barbecue
- oven

Foto's vormen onderdeel van de beschrijving.

Op te halen in Someren.
Kan ook verstuurd worden maar houd daarbij rekening met bijkomende verzendkosten.
Alles wordt milieuvriendelijk verpakt met hergebruikte materialen.
Voor meer info of vragen kun je me bellen: 06 - 12 96 93 71
KIJK OOK BIJ MIJN ANDERE ADVERTENTIES

DRU is een van de oudste industriële bedrijven van Nederland. Het bedrijf werd opgericht in 1754 te Ulft.Op 17 mei 1754 sloten de heren Bogel, Henning, graaf Van den Bergh en zijn raadsheer Roukens een overeenkomst tot het oprichten van een ijzerhut. Het zou een van de eerste hoogovens van Nederland worden.Het ging jarenlang niet zo best met deze ijzerhut totdat in 1774 Bernard Joseph Diepenbrock en zijn neven Theodor Johannes en Bernard Johann Reigers ten tonele verschenen.Zij kwamen uit Bocholt waar hun families groot aanzien genoten. Omdat zij al een ijzerhut bezaten in Bocholt hadden zij ervaring met de ijzergiettechniek. Het drietal tekende een pachtcontract en begon te investeren in de hut. Het ging veel beter met het bedrijf en na diverse pachtcontracten werden, in 1831, de families Diepenbrock en Reigers volledig eigenaren van de Ulftse hut.Daarmee was ook de naam DRU geboren (Diepenbrock en Reigers te Ulft).
Advertentienummer: m2260975355