Kenmerken

StijlOverige stijlen
MateriaalAardewerk

Beschrijving

Zeer unieke handgemaakte vintage serveerschaal/ serveerbord (van een gebakstel) uit de jaren vijftig / zestig. Hij is ook erg leuk om te gebruiken als fruitschaal.Het is een driehoek plateel (driehoekig plat aardewerk). Hij is in zeer nette staat, lijkt nauwelijks gebruikt en heeft zijdes van ongeveer 29 cm. Hij is room kleur met een heel licht roze gloed eroverheen. Bijzonder is dat de versiering op het aardewerk tevens de signatuur/paraaf/handtekening van de ontwerper is. Op deze grote schaal staat de signatuur er dubbel op, vlak boven elkaar. Het signatuur is er niet in gekerft maar ligt erop. We hebben niet kunnen achterhalen van wie deze signatuur is. Aan de onderkant staat ook geen merkteken.

De bijbehorende gebakbordjes/ schoteltjes (foto 3) krijg je er gratis bij. Op de gebakbordjes staat een enkele signatuur/ monogram, ook deze ligt erop. Ze hebben zijdes van ongeveer 13,5 cm. Ze zijn door gebruik (afwassen) iets lichter van kleur, roomkleurig zonder de rozige gloed. Naast de grote schaal valt dit verschil echter nauwelijks op zoals je ziet op foto 2. Er zijn twee bordjes met een piepkleine beschadiging (foto 4). Verder ziet alles er netjes uit. Het is een mooie authentieke set die wordt aangeboden voor een vaste prijs.Verzenden kan wel, maar het risico is voor de koper. Uiteraard wordt het zorgvuldig verpakt.

Tip: Bij mijn andere advertenties vind je nog een heel oud porseleinen Bavaria E. Schaller petit-four servies setje met op elke deel een afbeelding van een ouderwetse automobiel.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m230746696780sinds 4 sep. '25, 19:56