Kenmerken

Beschrijving

NIEUW!


Bezorgen mogelijk door heel Nederland, snelle levering!

Eindeloos schrobben op 220V
Compacte en wendbare schrobzuigmachine voor kleine tot middelgrote ruimtes
De Meijer S520E is de netstroomvariant van de bekende S520B en S520BT. In plaats van een accu werkt deze machine op 220V netstroom, waardoor hij wordt geleverd zonder batterijen en lader. Dat maakt hem ideaal voor locaties waar je continu kunt werken met een stroomaansluiting en geen accu’s wilt opladen of onderhouden. Net als de S520B wordt de machine aangedreven door de rotatie van de borstel, waardoor hij automatisch vooruit beweegt tijdens het schrobben. Dankzij het lage geluidsniveau, de compacte bouw en het uitstekende reinigingsresultaat wordt de S520E veel gebruikt in supermarkten, werkplaatsen, magazijnen en kantoren. De werkbreedte bedraagt 51 cm, ideaal voor dagelijkse reiniging van middelgrote vloeren.

  • De getoonde foto’s zijn van de Meijer S520B, in de basis dezelfde machine. Het enige verschil is dat de S520E uitgerust is met een stekker, om aan te sluiten op netstroom.

Eenvoudig in gebruik, gebouwd voor dagelijks werk
De bediening van de Meijer S520E is overzichtelijk en gebruiksvriendelijk, zodat vrijwel iedereen er direct mee kan werken. De machine is voorzien van antislip wielen voor extra stabiliteit tijdens het reinigen. Praktische indicatoren voor het waterniveau zorgen ervoor dat je altijd weet wanneer het tijd is om bij te vullen of te legen. Na gebruik til je met het voetpedaal eenvoudig de dweilmond op, zodat deze kan drogen en schoon blijft. Dit helpt om de levensduur van de zuigrubbers te verlengen en de machine in goede conditie te houden.

Vraag een demonstratie aan en ervaar het verschil
Benieuwd hoe de Meijer S520E in de praktijk presteert? Neem gerust contact met ons op of vraag een vrijblijvende demonstratie aan. Onze adviseurs laten je graag zien hoe deze compacte schrobmachine jouw vloer snel en efficiënt schoon krijgt.

Technische informatie
Conditie
Nieuw
Merk
Meijer
Model
S520E
Opzit of achterloop
Achterlopend
Theoretische capaciteit
1250 m²/u
Schrobbreedte
51 cm
Dweilbreedte
70 cm
Inhoud schoonwatertank
40 liter
Inhoud vuilwatertank
60 liter
Aantal borstels
1
Type borstel
Schijf
Borstel diameter
51 cm
Krachtbron
220
Maximale snelheid
3 km/u
Borsteldruk
23 kg
Aandrijving
Borstel
Geluidsniveau
< 70 dB(A)
Gewicht (excl. batterijen)
80 kg
Afmetingen (LxBxH)
117,7 x 59,1 x 99,2 cm
Voorraad
Op voorraad

Een schone werkvloer is essentieel voor veiligheid, efficiëntie en een professionele uitstraling. Met een schrob- of veegmachine van Schutte Trading reinigt u grote oppervlakken snel en grondig, terwijl u tijd en arbeidskosten bespaart. Wij bieden machines die krachtig, betrouwbaar en eenvoudig in gebruik zijn, zodat u altijd kunt rekenen op een perfect schoon resultaat.

Waarom een schrob- of veegmachine kopen bij Schutte Trading?

- Betrouwbare machines – Alleen machines die zich in de praktijk hebben bewezen.
- Scherpe prijzen – Hoge kwaliteit tegen een eerlijke prijs.
- Direct inzetbaar – Onze machines worden gecontroleerd en zijn klaar voor gebruik.
- Persoonlijk advies – Wij denken graag met u mee over de juiste machine voor uw situatie.
- Snelle levering – Zodat u snel weer aan het werk kunt.

Met een schrob- of veegmachine van Schutte Trading werkt u efficiënter, professioneler en schoner. Of het nu gaat om dagelijks onderhoud of het reinigen van grote oppervlakken – wij hebben de juiste oplossing.

Schutte Trading – Betrouwbare machines voor professioneel gebruik.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Elburg
28x bekeken
0x bewaard
Sinds 13 mar '26
Advertentienummer: m2376497560