Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Aantal stoelen
Vier
Kleur
Stijl
Pastoe design
Materiaal

Beschrijving

Set van 4 Pastoe model SA07 eetkamerstoelen, ontworpen door Cees Braakman (Japanse serie). De stoelen zijn uitgevoerd in blank gelakt hout met een lichte, crèmekleurige bekleding. Ze hebben nog de originele stoffering. De stoelen hebben het mooie, kenmerkende Pastoe design uit de jaren 60 en zitten erg prettig. Ze zijn niet zwaar om op te tillen. Een echte designklassieker!

Conditie: Afgezien van wat gebruikssporen op met name het hout zien de stoelen er voor de leeftijd nog netjes uit. Je kunt ze eenvoudig (laten) herstofferen want de stoelen zijn makkelijk te demonteren.

Afmetingen (ca)


  • Zithoogte: 44 cm
  • Totale hoogte: 75 cm
  • Breedte: 50 cm
  • Diepte: 50 cm

Deze Pastoe model SA07 stoelen zijn ideaal voor aan de eettafel en voor iemand die houdt van mid-century, Nederlands design. Ook passen de stoelen prima in een Scandinavisch interieur, door hun lichte uitstraling.

Eventueel heb ik ook de bijpassende tafel te koop, ook ontworpen door Cees Braakman voor Pastoe (zie mijn andere advertenties).

Ophalen in Alphen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alphen aan den Rijn
76x bekeken
10x bewaard
Sinds 25 nov '25
Advertentienummer: m2338243430