Beschrijving

Dit met de hand geweven vloerkleed uit Hongarije heeft het gezicht van Brink en Campman Marble en biedt een rijke textuur met omkeerbare afwerking.



rachtig handgeweven vloerkleed van Musterring, identiek aan de Brink & Campman Marble.

Gemaakt van 97% zuivere scheerwol en 3% vlas, met een mooie grove structuur en natuurlijke tinten.


Maat: 200 x 300 cm.

Een schitterend vloerkleed voor de echte liefhebber van luxe en kwaliteit. Dit Musterring Globe vloerkleed is speciaal gemaakt voor de Duitse markt en identiek aan de exclusieve Brink & Campman Marble.

Met zijn rijke textuur, natuurlijke materialen en ambachtelijke afwerking brengt dit vloerkleed warmte, comfort en stijl in elk interieur.

Kenmerken:

Merk: Musterring (zelfde als Brink & Campman Marble)
Maat: 200 x 300 cm
Nieuwprijs: €3.649
Herkomst: Handgeweven in Hongarije
Materiaal: 97% zuivere scheerwol – 3% vlas
Poolhoogte: ca. 25 mm
Totaalgewicht: ca. 4500 gr/m²
Dubbelzijdig te gebruiken (reversible)

Waarom kiezen voor dit kleed:
De grove, handgeweven structuur en natuurlijke kleurnuances geven dit vloerkleed een unieke uitstraling. Perfect voor zowel moderne als landelijke interieurs en heerlijk warm onder de voeten.



Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    11x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 30 nov '25
    Advertentienummer: a1520573085