Kenmerken

Conditie
Nieuw
Breedte
200 cm of meer
Lengte
200 cm of meer
Vorm
Rechthoekig
Kleur
Stijl
design

Beschrijving

Te koop aangeboden NOG 1 EXEMPLAAR: Luxe bouclé vloerkleed van het Zweedse design merk Kasthall, type Esther 600, kleur 38-3008 (groentinten), ongebruikt, nieuw in de verpakking!

Kasthall is evenals Kinast, Danskina, Kvadrat, Millenerpoort en Carpet Sign een eersteklas producent van design karpetten/vloerkleden.

Het karpet heeft een mooie bouclé structuur met verschillende groen tinten, waardoor het “leeft”.

Het vloerkleed is niet gebruikt, en alleen uitgepakt ter controle.

Design: Esther 600, kleur 38-3008

Een vloerkleed dat van 100% natuurlijke materialen is vervaardigd. Samenstelling: 65% wol en 35% linnen. De kettingdraden zijn van 100% linnen.

Gewicht: 3000 gram/M2

Ontworpen door de ‘Queen of Rugs’ Gunilla Lagerhem Ullberg, die 28 jaar lang de senior designer bij Kasthall is geweest. Zij heeft het grooste deel van de karpet-collecties van Kasthall vervaardigd zoals de Moss, Fogg, Hagga en Tekla. In 2012 werd zij door Elle uitgeroepen tot Ontwerper van het Jaar.

Prijs in de winkel: ca. 4200 euro

Afmeting: ca. 300 x 250 cm

Prijs NU: 999 euro
LET OP: dit vloerkleed dient u zelf op te (laten) halen. Wordt niet verzonden!

LET OP: vaste prijs.
Stof voor Design, Amersfoort
Uitsluitend geopend op afspraak
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amersfoort
60x bekeken
1x bewaard
Sinds 9 dec '25
Advertentienummer: m2343374798