Vintage sidetable - bijzettafel, uniek blad ingelegd fineer

€ 115,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
80sinds 6 mei. '25, 11:44
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Diepte50 tot 75 cm
Lengte100 tot 150 cm
VormRechthoekig
MateriaalOverige houtsoorten
Stijlmidcentury modern
Handelsnaam fabrikantonbekend
Postadres fabrikantonbekend
E-mailadres fabrikantonbekend

Beschrijving

Deze vintage, rechthoekige tafel is eigenlijk te mooi om iets op te zetten! Dit komt door het prachtige vormgegeven blad van verschillende soorten houtfineer. De diverse houtstructuren en kleuren vormen samen een uniek grafisch patroon. Een bijzonder staaltje vakmanschap, gemaakt in Duitsland in de jaren ’60. Dit is ook te herkennen aan de taps toelopende pootjes en de hoogte; deze hoogte zie je nu niet meer zo snel als salontafel! Maar als bijzettafel of sidetable met bijvoorbeeld een mooie plant erop is dit natuurlijk een echte blikvanger in je huis.

De tafel is nog in een goede vintage conditie, met gebruikssporen passend bij de leeftijd: sommige stukjes fineer zijn bijvoorbeeld wat ruwer, waarschijnlijk door gebruik of vocht. Maar nauwelijks te fotograferen, dus zeker niet opvallend! De poten zijn afneembaar en – als je een beetje handig bent – ook in te korten.

Indicatie afmetingen:
119 cm breed
57 cm diep
65 cm hoog

Bezichtiging en afhalen van dit item is - op afspraak - mogelijk in onze oude garage in Gorinchem. Deze staat bomvol met nog meer vintage meubels en woonaccessoires. Nieuwsgierig? Bekijk dan alvast enkele items in onze andere advertenties, volg ons op instagram of vind ons online: droogvintage.
Advertentienummer: m2265145649