In de Auvergne, van schuur naar prachtig woonhuis

€ 225.000,00
82719sinds 17 mei. '25, 09:24
Deel via
of

Kenmerken

Soort woningWoonhuis
LiggingDorp
Aantal kamers6
Woonoppervlakte165
PlaatsnaamSauviat (63120

Beschrijving

Dit gebouw is ergens in de 19e eeuw begonnen als schuur . Vanaf 2005 hebben de huidige Nederlandse eigenaren het met hulp van een architect en professionele krachten omgetoverd tot een woonhuis met een hoog afwerkingsniveau. Het staat in het centrum van de gemeente Sauviat (63120) in het Parc Naturel de Livradois, Auvergne. Ooit waren het 4 muren en een dak, nu is het een comfortabel en gezellig woonhuis met 3 verdiepingen met een totale vloeroppervlakte van 165m2.

Ik neem u mee door het huis.

Bij binnenkomst zie je in de entrée al de ruime eetkeuken met vaatwasser, koelkast en toegang tot een niet overdekt terras, vanaf waar je over de omgeving kunt uitzien. Naast de keuken is de bijkeuken met een droger, wasmachine, vriezer, gootsteen en wc.

Op de verdieping erboven is de woonkamer, waarbij vooral de gezellige hoekjes en het vele licht dat binnenvalt de aandacht trekken.

Weer een etage hoger zijn de 3 slaapkamers, met een douche/wc op een van de slaapkamers en een douche/wc voor de andere 2.
Het pand staat op een terrein van bijna 1000 m2, waarbij het huis noordoost/zuidwest ligt, waardoor het ’s zomers niet te warm wordt in huis.

Over bijna de hele lengte van het huis is nog een overdekt terras.

Overal in het huis is er dubbel glas met houten kozijnen. Mocht het koud worden (!), dan zijn er een pelletkachel en electrische radiatoren.

Het huis is aangesloten op het riool en de internetsnelheid is tussen 6 en 25Mbit per seconde.

De inboedel wordt met het huis verkocht, waarbij een lijst met uitzonderingen aanwezig is.

De taxes foncières en habitation bedragen bij elkaar ongeveer 2100€ per jaar.

De diagnostische rapporten zijn onderweg.

De vraagprijs bedraagt 225.000€.

Naast de foto’s in de advertentie zijn er nog ruim 50 andere foto’s beschikbaar, die ik u met plezier toestuur!

Bezoeken aan dit prachtige huis kunnen gepland worden in de week van 14 tot en met 20 juni. In overleg kan dat eerder.
Advertentienummer: m2268965007