Kenmerken

Regio
Soort woning
Ligging
Dorp
Aantal kamers
4
Woonoppervlakte
155
Plaatsnaam
L'Ampolla

Beschrijving

Wij bieden ons ruime en sfeervolle appartement MET VERHUUR VERGUNNING in L 'Ampolla (streek Tarragona in Oost) Spanje te koop aan. Vanuit Utrecht 1650 km. Door verandering in ons werk hebben wij jammer genoeg te weinig tijd om er zelf te verblijven.

Het is een hoekappartement op de 1e verdieping met de volgende indeling: woon- en eetkamer, keuken, master bedroom met badkamer ensuite, nog 2 slaapkamers en een badkamer met ligbad. Een hoekbalkon op de 1e verdieping en een groot dakterras met bbq. Alle vertrekken zijn gemeubileerd en blijven achter. U kunt er zo in! Of verhuur het per week of voor langere perioden.
Alle vertrekken zijn voorzien van airco.
In de kelder is de eigen garage plaats en berging. Het grote zwembad ligt in een goed onderhouden tuin en is toegankelijk voor alle bewoners. Meestal niet druk bezocht.

Vraagprijs is € 189.000 inclusief garage en wordt volledig gemeubileerd opgeleverd.

Meer beeldmateriaal kunt u vinden met de volgende link: https:www.idealista.com/nl/inmueble/109076445/

Voor nadere info in het Nederlands kunt u contact met ons opnemen. Ook als u wilt weten hoe het werkt om een huis in Spanje te kopen en wat daarvoor nodig is.

Wilt u in het Engels of Spaans informatie inwinnen,neemt u dan contact op met onze verkoopmakelaar Clarisse van Catalan Ways.

If you would like information in English or Spanish, please contact our sales agent Clarisse from Catalan Ways.

Si desea información en inglés o español, póngase en contacto con nuestra agente comercial Clarisse de Catalan Ways.
Overige advertenties van J van der Steen
Meer van J van der Steen
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Standdaarbuiten
1.101x bekeken
21x bewaard
Sinds 30 aug '25
Advertentienummer: m2305324562