Kenmerken

Regio
Soort woning
Ligging
Landelijk
Woonoppervlakte
170
Plaatsnaam
Denice

Beschrijving

Gerestaureerd huis in het buitengebied van Denice met vrijstaande schuur en pizzahuisje, gelegen aan doodlopende weg en met panoramisch uitzicht.
Terrein ruim 6000m2. Nederlandse eigenaar.
In het charmante dorp Denice, verscholen tussen de wijngaarden en hazelnootboomgaarden van Piëmonte, ligt dit mooie vakantiehuis, ook geschikt voor permanente bewoning.
Een plek voor rustzoekers, levensgenieters en liefhebbers van het échte Italië.
Het huis is met zorg en respect voor het verleden gerestaureerd, waarbij authentieke details zijn behouden en versterkt. Tegelijkertijd is het pand technisch up-to-date gebracht met:
- een nieuw dak op de woning,
-nieuw aangelegde riolering,
- volledig vernieuwde elektra,
Denice is een mooi grotendeels gerestaureerd dorp op 20 minuten rijden van Acqui Therme en een uurtje rijden van de Bloemenriviera, met de auto of de trein.
Treinstation, winkels en restaurants op 5 km van de woning.
Op de grens van de provincie Allessandria en Liguria.
Gelegen in een rustige, groene omgeving, maar met dorpen, markten, gastronomie en de rijke cultuur van Piëmonte binnen handbereik, vormt dit huis een ideale uitvalsbasis voor vakanties, langere verblijven of als tweede thuis onder de Italiaanse zon.
Een Italiaanse woning, zoals er maar weinig zijn.

Bezichtiging mogelijk, overdracht met hulp van een Nederlandse makelaar in Italië.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Vessem
1.580x bekeken
59x bewaard
Sinds 22 mar '26
Advertentienummer: m2379993498