Studio Linschotenstraat in Haarlem€ 650,00
Appartement Osdorpplein in Amsterdam
€ 1.825,00
00sinds 6 mei. '25, 13:09
Kenmerken
Beschrijving
Geniet van een ruime woonkamer met een heerlijke buitenruimte van 4,4 m² in de vorm van een zonnige loggia. De perfecte plek om het buitenleven naar binnen te halen. De woonkamer beschikt over een gezellig zitgedeelte en een moderne open hoekkeuken, compleet met een witte Bruynzeel keuken, hoge kwaliteit en voorzien van luxe Siemens inbouwapparatuur. Ook de badkamer is een luxe oase in het wit, uitgerust met een Hansgrohe douchemengkraan, Villeroy&Boch wastafel en een prachtige ronde spiegel. Het toilet van Villeroy&Boch is eveneens in stijlvol wit. De slaapkamer beschikt tevens over een grote raampartij en grenst aan het balkon. Bij oplevering kun je bijna direct intrekken, want de woning is al fraai afgewerkt met een lichte pvc vloer voorzien van vloerverwarming en gordijnrails die al gemonteerd zijn. Tevens is er een separate berging op de tweede verdieping.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Website
huurwoningen.siteAdvertentienummer: a1513447995
Populaire zoektermen
gemeubileerd appartement amsterdamte huur haaksbergen in Huizen te huurte huur oosterhout in Huizen te huurzeewolde in Huizen te huurhuur eibergente huur groenlo in Huizen te huurdelfzijl in Huizen te huurappartement te huur venlosteenwijk in Huizen te huurwinkel huur amsterdamte huur enkhuizen in Huizen te huurrijnsburg in Huizen te huurwerkendam in Huizen te huurvakantie in Huizen te huurmonitor audio monitor 3kerklampengebruikte betonplex 18 mmfos panhakenjohn lee hooker lpford f150 trekhaakmib vrijschakelencaravelair caravan 500 kginsane clown posse in Cd's en Dvd'sthunderdome platen