Kenmerken
Woonoppervlakte
20 tot 35 m²
Regio
Beschrijving
Het beschikt over een badkamer en toilet welke je deelt met slechts één andere huisgenote die ook op de begane grond woont. De keuken wordt gedeeld met drie medebewoners. In de riante gedeelde tuin is er beschikking over een privé berging.
Voor deze kamer zijn we op zoek naar een vrouwelijke studerende kandidaat. Er dient een garantsteller overlegd te worden.
Voor deze kamer zijn we op zoek naar een vrouwelijke studerende kandidaat. Er dient een garantsteller overlegd te worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 dec '25
Advertentienummer: a1520717133
Populaire zoektermen
Kamers te huurstudio te huur den haagstudio te huur rotterdamsalon ruimte te huurstudio te huur nijmegenkamers te huur arnhemte huur kranenburgstudio te huur amersfoortstudio te huur haarlemkamer te huur deventerkamer te huur zaandamsalon te huur amsterdamkamer alkmaarstudio te huur leidenwinterdak caravan in Voortenten en Luifelswaterkoker 0,5 liter in Waterkokerspir 25 mm in Isolatie en Afdichtingdavidster in Kettinghangersvr6 tank in Brandstofsystemenlupo gti in Banden en Velgendubliners in Vinyl Singlesled verlichting in Agrarisch | Tractorenaston martin db9 in Klein materiaalgeboortebedankjes in Feestartikelen