Boeken psychologie per stukBieden
Kenmerken
Regio
Beschrijving
Per 1 december 2025 (misschien eerder) te huur kamer in het centrum van Den Haag. Toplocatie naast binnenhof. Kamer is ongeveer 30 m2, hiernaast gemeenschappelijk gebruik ( met 2 bewoners) van grote keuken en douche/wc. Raampartij aan de zonkant met klein balkon. Wordt verhuurd in gedeeltelijke gemeubileerde staat (kasten, bank, 2 pers bed en eettafel)
Kamer verkeert in nette staat, huur is 720 euro p/m incl. Omdat ik een baan op projectbasis elders in het land heb voor 5 maanden. Huurperiode 1 dec '25 tot 1 mei '26.
Kamer verkeert in nette staat, huur is 720 euro p/m incl. Omdat ik een baan op projectbasis elders in het land heb voor 5 maanden. Huurperiode 1 dec '25 tot 1 mei '26.
Overige advertenties van lunafelice
Meer van lunafelice
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
208x bekeken
4x bewaard
Sinds 20 okt '25
Advertentienummer: m2324494323
Populaire zoektermen
Kamers te huurstudio te huur den haagstudio te huur rotterdamsalon ruimte te huurstudio te huur nijmegenkamers te huur arnhemte huur kranenburgstudio te huur amersfoortstudio te huur haarlemkamer te huur deventerkamer te huur zaandamsalon te huur amsterdamkamer alkmaarden boschxooon ambra in Stoelenkringloop meubels in Badkamer | Badkamermeubelshannie hemkes in Curiosa en Brocantebelgisch hardsteen gebruikt in Tegels en Klinkersdidam in Paardenben sayers golfset in Golfvintage kleding maat 44 in Jurkenkoi filter in Vijver-toebehorenmerrie fokmerrie in Paarden en Pony's | Dekhengsten en Fokmerriesnymo in Lampen | Lampenkappen