Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type kledingstuk
Jasje
Maat
Maat 42/44 (L)
Merk
Gerry weber
Kleur
Roze
Handelsnaam fabrikant
Gerry Weber Nederland B.V.
Postadres fabrikant
Koningin Wilhelminaplein 13 1.1.30 te Amsterdam
E-mailadres fabrikant
vragen@gerrywebermode.nl
Beschrijving
Hierbij bied ik een gave jas van Gerry Weber aan. De jas is zo goed als nieuw en het is een maat 42. De jas kan als tussenjas gedragen worden of als (oversized) blazer. De jas is lichtroze en heeft een bouclestructuur. De jas heeft aan de voorzijde twee diepe zakken en sluit door middel van twee drukknopen. De jas is gevoerd.
Oksel tot oksel: 55,5 cm
Lengte over het rugpand gemeten: 72 cm
Stuur gerust een berichtje bij vragen!
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer kleding van o.a. Peter Hahn, No Man's Land, Silvian Heach en By-Bar Amsterdam!
Oksel tot oksel: 55,5 cm
Lengte over het rugpand gemeten: 72 cm
Stuur gerust een berichtje bij vragen!
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer kleding van o.a. Peter Hahn, No Man's Land, Silvian Heach en By-Bar Amsterdam!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Alphen aan den Rijn
16x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 nov '25
Advertentienummer: m2338661588
Populaire zoektermen
gerry weberboucle jasje zarablazersuede blazerzara blazer beigepanterprint blazerzorg jasjes46 gerry webercavallaro blazergroene blazer zarapauw blazerblazer gouden knopenvintage blazer damesblauwe blazer dames zaravoc bord in Antiek | Wandborden en Tegelsoldtimer japanse in Brommers | Oldtimerssven hometrainer in Fitnessapparatuureetkamerstoelen leolux in Stoeleninnergize hb 935 in Zonnebanken en Gezichtsbruinersmcba remeha quinta in Verwarming en Radiatorenplugwise adam in Thermostatenassassins creed mirage in Games | Sony PlayStation 5feest tenten in Partytentenmacbook pro a1706 in Apple Macbooks