Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Type kledingstuk
Jasje
Maat
Maat 38/40 (M)
Merk
Zara
Kleur
Blauw
Beschrijving
Hele gave blazer van Zara Man, door mij gedragen als een oversized model (ik draag zelf normaal maat S/M). Het jasje heeft een prachtige grove, gemêleerde structuur in blauw- en grijstinten met een subtiele bruine ondertoon.
Door de herenpasvorm valt hij mooi recht en geeft hij die gewilde "boyfriend" look. Staat fantastisch op een baggy jeans (zoals op de foto) of over een strakke jurk voor een stoer contrast.
Specificaties:
Door de herenpasvorm valt hij mooi recht en geeft hij die gewilde "boyfriend" look. Staat fantastisch op een baggy jeans (zoals op de foto) of over een strakke jurk voor een stoer contrast.
Specificaties:
- Merk: Zara Man
- Maat: Label zegt herenmaat 50. Voor dames valt dit als een ruime Oversized M of een normale maat L.
- Staat: In zeer goede conditie, weinig gedragen.
- Details: Voorzien van twee knopen, steekzakken en een mooie afwerking aan de binnenkant.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Schiedam
53x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 jan '26
Advertentienummer: m2359528089
Populaire zoektermen
zara broekpakboucle jasje zaraco ord set zaraglitter colbertblazersuede blazerzara blazer beigepanterprint blazerzorg jasjeskobalt blauw pak damescavallaro blazerzara gouden knopengroene blazer zarapauw blazerronde travertin tafel in Tafels | Eettafelsroze helm in Brommerhelmeneric kuster eettafel glas in Tafels | Eettafelsmodelbouw eindhoven in Modelbouw | Radiografisch | Auto'soonies in Speelgoed | Educatief en Creatiefautoradio peugeot 306 in Autoradio'spremium classixxs volkswagen in Modelauto's | 1:43ralph lauren polo maat m in Polo'svolkswagen caddy automaat in Bestelauto'sblond amsterdam bord in Keuken | Servies