Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Maat
40
Merk
Ramirez
Kleur
Bruin

Beschrijving

VINTAGE LAARZEN VAN RAMIREZ

Prachtige stoere hoge laarzen van het Spaanse merk Ramirez, maat 40. Foto's 7,8 en 9 zijn aan-foto's.

De laarzen zijn gemaakt van echt, stug, leer. Aan de binnenzijde van de laarzen en aan de bovenkant zit een cognackleurige bies die ook een stukje doorloopt aan de buitenkant. Aan de buitenkant zelf zit een rijgveter en siergespje aan de bovenkant.

De hak is 3 cm hoog, de omtrek van de schacht aan de bovenkant gemeten is 39 cm. De hoogte van de laars is 38 cm, inclusief hak.

Let op: er moet zo in de laarzen gestapt worden. Deze laarzen zijn echt alleen geschikt voor dames met smalle voeten en een lage wreef! Het is stug leer dus het gebruik van een instaplepel om ze aan te doen is aan te bevelen.

De laarzen zijn in zeer goede staat. Niet gedragen zit vouwen op de neus, dit komt door het stugge en zware leer.

De prijs is vast.

Ik verstuur alleen, ophalen is niet mogelijk.

Ik verstuur alleen met PostNL en reken hiervoor 6,95 euro.

Ik maak geen gebruik van betaalverzoeken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Weert
13x bekeken
0x bewaard
Sinds 30 dec '25
Advertentienummer: m2350026222