Remake van je saxofoon mondstuk
Kenmerken
Beschrijving
Bij Bas en Sax ontwerpen, onderzoeken en maken we saxofoon en klarinet mondstukken.
Als je een beschadigd mondstuk hebt, dan kunnen we die voor je opmeten en een remake voor je maken met onze zeer nauwkeurige 3D printer.
We meten enkele tientallen verschillende parameters van je mondstuk op en stoppen dat in ons ontwerpprogramma. Daarna printen we de remake met een resolutie van 0,08mm.
We hebben ook onze eigen modellen mondstukken voor alle enkel riet instrumenten, van sopranino tot bassaxofoon en kunnen die maken met iedere mogelijk tipopening en als je dat wilt printen in alle kleuren van de regenboog.
Harmony model
Dit is een mondstuk voor de klassieke orkestmuzikant. Het is vergelijkbaar met de Yamaha mondstukken en de Selmer SA80 serie. Een goed bespeelbaar mondstuk die geen eigen kleuring aan de klank toevoegt zoals dat in de klassieke muziek gewenst is. Technische gesproken is dat vertaald in een middelgrote kamer met rechte zijwanden, geen baffle en een ruime rechthoekige overgang van de kamer naar de boring.
Session model
Dit is een mondstuk voor de solist in klassieke of jazz muziek. Het is vergelijkbaar met de Selmer Soloist en Yanagisawa mondstukken. Een goed bespeelbaar en flexibel mondstuk waarmee subtiele toevoegingen aan de klank mogelijk zijn. Technisch gesproken is dit vertaald in een middelgrote kamer met rechte zijwanden, een roll over baffle en een gemiddeld grote hoefijzervormige overgang van de kamer naar de boring.
Accent model
Dit is een mondstuk voor de solist in bigbang of popmuziek. Het is bedoeld voor muzikanten die luid en geaccentueerd willen soleren. Technisch gesproken is dit vertaald in een mondstuk met een stepbaffle en een middelgrote kamer met een vrij grote rond overgang van kamer naar baffle.
Legend model
Dit is een mondstuk voor gebruik op vintage saxofoon zoals de Conn Chu Berry, Buescher True Tone of Martin Handcraft. Met saxofoons van latere datum, tot in de jaren 60, kan dit mondstuk een goede match zijn. Technisch gesproken is dit vertaald in een grote kamer, met holle zijwanden om extra inhoud te creeeren en een grote ronde smoothe overgang van kamer naar boring. Dit mondstuk heeft vrijwel geen baffle.
Bas en Sax
Werkplaats voor
basklarinet en saxofoon
Molenstraat 6
4161 CJ Heukelum
tel 06 5172 1192