Kenmerken
Beschrijving
Met zijn warme 6V6 buizen en ingebouwde tremolo levert de Supro Airwave precies die vintage Amerikaanse sound waar zoveel gitaristen naar op zoek zijn. Deze 25-watt combo combineert klassieke Supro-tonen met moderne praktische features zoals DI-out, waardoor je zowel in de studio als live die authentieke rockabilly en blues-sound hebt die het merk beroemd maakte!
Supro heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren '30, toen het merk furore maakte met versterkers die werden gebruikt door legendes zoals Howlin' Wolf en Jimmy Page. De 6V6 eindbuizen waren altijd al een kenmerk van de klassieke Supro-sound: warmer en minder agressief dan EL34's, maar met meer karakter dan 6L6's. Deze buizencombinatie zorgt voor die herkenbare compressie en natuurlijke overdrive die zo geliefd is bij blues- en rockgitaristen.
De Airwave biedt alle essentiële knoppen voor toonvorming, van heldere clean sounds tot die typische Supro-crunch. Het ingebouwde tremolo-effect voegt die extra dimensie toe die de vintage sound compleet maakt, terwijl de DI-uitgang moderne flexibiliteit biedt voor opnamesessies. Met 25 watt heb je genoeg power voor de meeste situaties, zonder dat je buren wakker houdt tijdens thuisoefening. De Supro BD12 speaker is speciaal afgestemd op deze versterker en levert de perfecte balans tussen warmte en definitie!
- Preamp Tubes: 2 x 12AX7
- Power Amp Tubes: 2x 6V6
- Brand: Supro
- Condition: New
- Speaker: Supro BD12
- Output: 25 Watt
- Controls: Volume, Treble, Mid, Bass, Reverb, Speed, Depth, Master, Preset, DI Level
Naast deze aanbieding heeft The Fellowship of Acoustics nog veel meer aanbiedingen en artikelen.
The Fellowship of Acoustics
Moerheimstraat 144
7701CJ Dedemsvaart (oude gemeentehuis)
0523-232205
Openingtijden
Maandag 10:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 -18:00
Zondag
1e Zondag van de Maand geopend
Snelle en betrouwbare levering aan huis.
Klik voor meer informatie hierover op onderstaande link: