Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Schoenen

Beschrijving

Deze Hanwag schoenen model Lhasa zijn van het leer van de Yak uit de Himalaya. Het is stoer, heel sterk en duurzaam leer. De binnenzijde is ook geheel van leer.
De schoen heeft een slijtvaste Vibram zool. Het is een model dat iets wijder is aan de voorzijde om de tenen voldoende ruimte te geven bij het afwikkelen. Ik heb ze heel weinig gedragen maar wel voldoende om het materiaal van de tussenzool in conditie te houden. Op het stevige profiel van de zool is geen slijtage zichtbaar.
Door ze te af en toe te onderhouden met wax, blijven je voeten lekker droog omdat water buiten gehouden, maar zweet wel afgevoerd wordt.
De schoenen hebben 300 euro gekost en ik vind het heel jammer om ze weg te moeten doen vanwege een hielprobleem.
Doe een serieus bod en je kan nog tientallen jaren plezier hebben van deze schoenen!

Zoekwoorden:
trekking, hiking, outdoor, Meindl, Lowa, lady
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Pijnacker
114x bekeken
2x bewaard
Sinds 14 okt '25
Advertentienummer: m2322195980